Kandidát na členstvo - Lukáš Karcol

Personálny odbor má na starosti zapájanie dobrovoľníkov do činnosti strany, najmä prácu s nováčikmi a dobrovoľníkmi a koordináciu úloh.

Kandidát na členstvo - Lukáš Karcol

Poslaťod janika » 07 Okt 2012, 00:03

Vážená posádka,
chcela by som vám v krátkosti predstaviť nového adepta na členstvo v SPS, je ním:
Lukáš Karcol
Lukáš, je študentom ekonomickej univerzity v Bratislave. Má 22 rokov. S Lukášom som v kontakte. Je momentálne v Taliansku, keď sa vráti, chcel by sa stretnúť ako aj aktívne zapojiť.
"You can't lie awake wondering about what might happen. Skipper challenged us to build the best boat we had ever built. You have to take faith in the fact that you did your best" (Volvo ocean race)
Obrázok užívateľa
janika

Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Re: Kandidát na členstvo - Lukáš Karcol

Poslaťod Milan Gvoth » 25 Nov 2012, 19:22

dalsie poznatky? bolo nejake osobne stretnutie?
"I use linux, because it's like teepee. No windows, no gates, apache inside ... life is too short for reboots"
Obrázok užívateľa
Milan Gvoth
Administrátor stránky

Poslaťod janika » 27 Nov 2012, 23:20

s Lukasom som si vymenila par mailov aj terminov ale kolidovali bud jednemu alebo druhemu. momentalne mi nejde mail. ale skusim mu navrhnut dalsie stretnutie. po nom vas budem informovat. zatial je pre mna Lukas Karcol v "cakarni"
"You can't lie awake wondering about what might happen. Skipper challenged us to build the best boat we had ever built. You have to take faith in the fact that you did your best" (Volvo ocean race)
Obrázok užívateľa
janika

Poslaťod janika » 30 Nov 2012, 23:16

Dnes som sa bola stretnut s Lukasom osobne. Je studentom III.rocnika na ekonomickej uni v BA. Pochadza z Martina/Vrutok. Okrem mna teda osobne pozna aj Martina Kloknavskeho. Lukas je prijemny mlady clovek zo zaujmom o politiku. Vie anglicky a rad aktivne sleduje dianie u nas i vo svete. Pirati ho oslovili, nakolko su mu najblizsie z hnuti ako anonymos a occupy. Nateraz tiez ako ostatni nechce platit clenske ale chce aktivne participovat na stretnutiach bunky.
Obrázok užívateľa
janika

Späť na Personálny odbor

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný