Poverenie vo veci vyriesenia prevodu domen na SPS

Republikovému predsedníctvu je zverená moc výkonná.

Re: Poverenie vo veci vyriesenia prevodu domen na SPS

Poslaťod Martin Tibenský » 04 Dec 2012, 17:26

Ok.. co ak sa Slavo neozve, uz nikdy? vyhovuje nam tento stav? Nepremigrujeme teda radsej na slovenskapiratskastrana.sk a potom rozbehneme projekt s piratskastrana.sk ? Netusim, na koho to eskalovat, Milan, ked sa ty k tomu staviac takto pasivne.
Obrázok užívateľa
Martin Tibenský

Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Poslaťod Milan Gvoth » 04 Dec 2012, 17:55

momentalne je slovenskapiratskastrana.sk redirectnuta na piratskastrana.sk
ak by prestala fungovat piratskastrana.sk, tak samozrejme nepobezi ani slovenskapiratskastrana.sk

pasivny nie som, vsimol si si moj prispevok na FB, to je ale asi vsetko, co mozem voci Slavovi v suvislosti s domenou pirati.sk urobit, urcite nepocestujem do Prahy
alebo vidis iny sposob jednania so Slavom?
"I use linux, because it's like teepee. No windows, no gates, apache inside ... life is too short for reboots"
Obrázok užívateľa
Milan Gvoth
Administrátor stránky

Poslaťod Martin Tibenský » 04 Dec 2012, 18:00

Ake mas riesenie, ak sa Slavo neozve?
Obrázok užívateľa
Martin Tibenský

Poslaťod Viliam Fiedler » 04 Dec 2012, 18:05

Slavo sa neozyval casto aj pred "aferou" s novinami. Ocakaval som tieto problemy, preto som na prevedenie novin tlacil uz pred nejakym casom. Co sa tyka domeny piratskenoviny.sk stale ju ma pod sebou Slavo.

Kazdopadne taketo status quo uz dlho nevydrzi. Treba nieco robit, povedal by som ze zatial by sme mali napevno prejst na domenu slovenskapiratskastrana.sk, aj ked je dlha a piratskastrana.sk dat iba na presmerovanie. Po tomto kroku sa treba snazit ziskat domenu piratskastrana.sk, pretoze ak to nechame takto, skor ci neskor sa nam to nechutne vypomsti. Problemy z hostingom presli bez povsimnutia, boli ale lahsie riesitelne ako tieto s domenou, preto by som sa nespoliehal na to, ze to dopadne rovnako.
Obrázok užívateľa
Viliam Fiedler

Poslaťod Milan Gvoth » 04 Dec 2012, 18:39

slovenskapiratskastrana.sk by bol novy hosting, nove naklady a to sme len teraz zaplatili skoro 80€, museli by sme zaplatit znova tolko
uvedenie novej domeny by bolo zvlastne, nakolko pre bezneho divaka je piratskastrana vhodnejsou domenou, malokto by chapal tuto zmenu a vysvetlovat verejnosti celu anabazu je blbost
prechod na pirati.sk by bolo pre kazdeho logicke, samozrejme s rezervaciou a redirectom ostatnych domen

v sucasnosti nemam lepsie a efektnejsie riesenie

to vazne nemame iny sposob kontaktu so Slavom? Martin, ako s nim vychadzas? som myslel, ze v Prahe ste boli v kontakte
"I use linux, because it's like teepee. No windows, no gates, apache inside ... life is too short for reboots"
Obrázok užívateľa
Milan Gvoth
Administrátor stránky

Poslaťod janika » 08 Dec 2012, 19:33

presekli komplet linku v grobe, takze budem off do odvolania. Milan, co sa tyka komunikacie zo Slavom ohladom domen, sme stale na tom istom..toto je to co je tu typicke..posuvame sa ako v lete na saňoch..v auguste si deklaroval, ze to vybavis, dokonca si pisal nieco v tom zmysle aby sme Slavovi dali cas...je december...a teraz to hadzes na Martina, ktory je uz vlastne viac na SK a CZ, takze nerozumiem co teraz chces...zobral si technicky odbor, co tyka domen, hostingu to spravujes ty...rovnaky scenar tu bol s financiami...od aprila ako som prisla mi to vadilo, snazila som sa ti pomoct, nikde som nedeklarovala ze to budem robit, iba som sa ako sprosta snazila to drzat v cervenom stave...nakoniec sa dozviem ze si robis 15 rokov ucto...ja som v tom cca. 3mesiace a hadzes to na mna...si štatutar, predseda, čo sa tyka vlastnenia o.z. si defacto pre mňa stale ten, ktory ma sps pod spravou...ja davam dokopy spravu za predsednictvo pre VZ, prosim ta vyries domeny a daj dokopy financie. Prosim, nechcem aby to vyznelo ako negativne a tenisove ako rad pises. Ber to tak ze šlachtici idu prikladom. Maš šancu to ešte ukázať, nielen statusom erbu na fcb. Dakujem
"You can't lie awake wondering about what might happen. Skipper challenged us to build the best boat we had ever built. You have to take faith in the fact that you did your best" (Volvo ocean race)
Obrázok užívateľa
janika

Poslaťod Milan Gvoth » 09 Dec 2012, 16:12

Janka, uz ma prestavaju bavit tvoje demagogicke polopravdy
- ano, pisal som, ze sa Slavo stahuje do Prahy, ze to budemem riesit po jeho prestahovani, nic viac, nic menej, za skutocnost, ze Slavo prestal komunikovat, tak to nech si vstupi do svedomia niekto iny
- nic nehadzem na Martina, to sa ho nemozem opytat ako vychadza so Slavom, ci by mozno Slavo nebol ochotny komunikovat s nim? preco z toho robis vedu a prekrucas to?
- co sa tyka tvojho vztahu k FO, tak trvam na tom, ze sme boli v tom, ze to budes robit, staci si prejst diskusie na FB a tu na fore, kde si to brala ako dohodnutu vec (napriklad v septembri viewtopic.php?f=38&t=475), takze ak ty tvrdis, ze si to NIKDY nechcela robit, tak to pokladam za pekny podraz na poslednu chvilu a za snahu ma z niecoho obvinit

- moj sukromny status na FB sem prosim netahaj, netyka sa to temy a je to z tvojej strany nechutny offtopic

celkovo som sklamany z toho, ze tu niektori radsej tlacia ineho "k muru" namiesto toho, aby prilozili ruku k dielu a hladali riesenia, tie najlepsie pre SPS a stracam iluzie o tom, ze SPS bude v blizkej buducnosti pevnym celkom voci inym politickym a statnym subjektom,

v SPS je nalada kriticka a ak sa neprestaneme oslabovat vnutorne, tak nedokazeme nic, uvedomte si to prosim
Obrázok užívateľa
Milan Gvoth
Administrátor stránky

Poslaťod janika » 10 Dec 2012, 09:07

ok, aj takto sa da komunikovat s ludmi...navalat na nich tri funkcie, rozhybat v BA pre piratov bunku, fungovat ako aktivny organizator...well, gratulujem Milan...nemam co k tomu dodat, predvianocne to bolo posledne co si si mohol dovolit voci mojej osobe.
"You can't lie awake wondering about what might happen. Skipper challenged us to build the best boat we had ever built. You have to take faith in the fact that you did your best" (Volvo ocean race)
Obrázok užívateľa
janika

Poslaťod Milan Gvoth » 10 Dec 2012, 12:53

Janka, k tym funkciam:

- oficialne vykonavam funkciu veduceho technickeho odboru - sprava a udrzba stranky, fora, mailov, aktualizacie a zalohy tychto celkov, sprava FB, priprava noveho webu, technicka podpora pre clenov - vsetko v podstate kazdodenne ulohy, alebo ked to upresnim, tak hlavne nocne, ked je mensi traffic
- neoficialne vykonavam cinnost v administrativnom odbore (kedze Slavo je out) - propagacne materialy pre SPS, grafiky, plagaty, vizitky, tlacoviny, design manual ... tiez sa v rozsahu AO zaujimam o proces prijimania novych clenov, co ty povazujes za miesanie sa do tvojej prace
- vykonavam funkciu predsedu - co obnasa vsetky ulohy zverene tejto funkcii - styk so statnou spravou, vsetky ukony vyhradene pre statutara SPS, sprava bankoveho uctu a cinnosti s tym spojene

o tvorbe smernic, statutov a podobne nehovorim, to nas robi viac

zda sa ti to v porovnani s tvojou funkciou v HR malo?
alebo mi chces dat dalsiu funkciu?
Obrázok užívateľa
Milan Gvoth
Administrátor stránky

Predchádzajúci

Späť na Republikové predsedníctvo

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný