Torrenty alebo warez?

O čomkoľvek inom ako SPS

Re: Torrenty alebo warez?

Poslaťod Martin Tibenský » 21 Jún 2009, 14:52

svata pravda, nepokusajte osud, neradi by sme nejake prispevky mazali
Obrázok užívateľa
Martin Tibenský

Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Poslaťod swodn » 21 Jún 2009, 17:16

jj suhlasim
Jaroslav Šlejzák <===> fun SPS
swodn

Poslaťod Matpuk » 21 Jún 2009, 18:17

V tomto prípade by som sa postavil na stranu toho kto túto tému založil,založil ju v kategórii "Voľné fórum-O čomkoľvek inom ako SPS" a nemyslím si že to tu nemá čo robiť nikto tu nedáva žiadne warez linky na stiahnutie,myslím si že je v pohode diskutovať o tom čo je lepšie...
Obrázok
Obrázok užívateľa
Matpuk

Poslaťod Martin Tibenský » 21 Jún 2009, 18:44

ved ano, preto sa ani nic nezmazalo, len som mal pocit, ze to speje k tomu, ze tu realne take linky budu a to bude prob... zatial je to vsetko v najlepsom poriadku, bolo to len varovanie
Obrázok užívateľa
Martin Tibenský

Poslaťod Kamen » 22 Jún 2009, 23:14

Tak o torrentoch by sme sa tu aj baviť mohli, pretože to nemusí znamenat nič ilegálne. Napríklad ked vyjde nejaká nová verzia opensource či free softvéru alebo nové distro Linuxu tak často bývajú hlavné servery preťažené a vtedy je torrent najlepšia volba pretože čím viac ludí si to stiahne a bude zdielat tak tým rýchlejšie to budú sťahovať ostatní. To je ale asi každému jasné, neviem na čo to tu píšem.

Warez je ale niečo úplne iné. Myslím, že SPS by výrazne ubralo na reputácií ak by sme sa tu pravidelne bavili o Warez. A to predsa nikto z nás nechce, že....
Kamen==Ľuboš Mudrák
Kamen

Poslaťod Zangetsu » 23 Jún 2009, 17:21

Výhradne používam torrent (sťahujem cez mini-pc HP e-vectra - odber cca 50W, kde mám linux s torrent klientom torrentflux (webové rozhranie) ktorý používa Transmission alebo Azureus, vždy to potom len cez SMB cucnem celé na PC). Nerád by som podporoval pochybné firmy ako je Rapidshare...
Obrázok
Bruno Kremel
Obrázok užívateľa
Zangetsu

Poslaťod TeslaN » 25 Jún 2009, 16:45

No tak toto je len o dobrom nose. ja osobne, hladam najprv ci to nieje na nejakom free serveri napr zshare alebo filehosting.org...
potom hladam v torrentz.com. uz som si tu za tie roky vybudoval urcity stupen rozpoznavania pravosti ;) Sam to nechapem, ale na zaklade urcitych znakov v popise a commentoch urcim, ci to je prave alebo nie.
Samozrejme, ak nieco najdem a vidim ze pocet seederov je prilis maly, uzeniem sa k nudzovemu planu - s*acky ako rapidshare atd.. :)
Ale ak hladam nieco, co ma pod 200MB, najprv hladam na rapidlibrary a vdaka svojmu nosu najdem to co chcem. Ak stahujem rano cez server Global Crossing 2, tak rychlostny limit nemam prakticky ziaden :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
TeslaN

Poslaťod michal.holes » 26 Jún 2009, 23:05

chlapi navrhujem, aby sa tato diskusia uplne ukoncila. preberaju sa tu (dufajme ze iba zatial) nezakonne veci a strane by to mohlo uskodit (zhabanie serverov,...)
michal.holes

Poslaťod FeatherBlack » 27 Jún 2009, 15:56

ja som za zrusenie tejto temy ale povedz mi ak oto mze strane uskodit ze tu toto piseme uz vobec nechapem preco by mali zhabat servre??? neni ti to trochu proti zdrave rozumu? :) ved tu nic nezakonne neuploadujeme.. iba piseme odkial kto stahuje kto to preferuju.. toto nieje nezakonna cinnost
Obrázok užívateľa
FeatherBlack

Poslaťod Kamen » 27 Jún 2009, 20:23

No myslím, že niektorým inteligentným zložkám Slovenskej polície by stačilo už len to že sa tu slovo "warez" vyskytuje. Každopádne, aj diskusia o warez patrí na warez fóra a nie sem.
Kamen==Ľuboš Mudrák
Kamen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľné fórum

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný