Hry

O čomkoľvek inom ako SPS

Re: Hry

Poslaťod Nikopol » 24 Jún 2009, 01:34

FeatherBlack píše: bdue mat nejaky fajn pribeh? :)

Dporučoval by som pockat na Star Wars: The Old Republic od Bioware (aj ked to moze trvat aj dva roky) - z toho sa rysuje nova generacia MMORPG (naprikald slubuju vyse 100 hodin hrania za jednu classu v SP mode) atd.
Nikopol

Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Poslaťod FeatherBlack » 24 Jún 2009, 06:48

100 hodin hrania tak to im nezozerem :) bud to bude po case nuda a stereotyp ako u assasins creed alebo tam nebude tolko hracieho casu....
dnes robia velmi kratke hry a chceju za to nehorazne peniaze.....
si pametam aky som bol nastvany ked som presiel crysis za dva dni maximalne ma ta hra sklamala.... dnes to stoji za jedno kopyto... kde su tie casi ked som hral RTCW skoro 2 tyzdne.... sice to som bol krpaty ale v pohode :D
Obrázok užívateľa
FeatherBlack

Poslaťod Nikopol » 25 Jún 2009, 00:03

FeatherBlack píše:100 hodin hrania tak to im nezozerem :) bud to bude po case nuda a stereotyp ako u assasins creed alebo tam nebude tolko hracieho casu....
dnes robia velmi kratke hry a chceju za to nehorazne peniaze.....
si pametam aky som bol nastvany ked som presiel crysis za dva dni maximalne ma ta hra sklamala.... dnes to stoji za jedno kopyto... kde su tie casi ked som hral RTCW skoro 2 tyzdne.... sice to som bol krpaty ale v pohode :D

No, uvidime. Zatial Bioware potvrdil, ze timu ktory na to pracuje dali najvacsi rozpocet v ich historii, zamestanali vyse 100 daberov (kedze chcu mat kazdu vetu z textu nadabovanu), robia na tom uz od 2005 a maju v plane prekonat WoWko. A AC bol nahodou super :?
Nikopol

Poslaťod puzo » 27 Jún 2009, 20:50

GTA IV akp i GTA SA som objednal az U.S.A do gta sa sa mito oplatilo ale o GTA IV sa to neda povedat Cakal som od toho nieco viac ! Sklamalo ma to :cry:
ObrázokObrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
puzo

Predchádzajúci

Späť na Voľné fórum

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný