Janka Hraskova - vyjadrenie k ukonceniu clenstva v SPS

Republikovému predsedníctvu je zverená moc výkonná.

Janka Hraskova - vyjadrenie k ukonceniu clenstva v SPS

Poslaťod janika » 22 Dec 2012, 15:17

Zdravim chalani,
tieto riadky sa mi nepisu lahko, ale je dobre pre novy zaciatok ukoncit stare veci. Dostala som od teba Milan sms/ku potom ako som si deaktivovala ucet na fcb. Moje rozhodnutia nie su nahodne a nie su bez dovodu. Myslim si ze som to mala urobit uz skor. Mozno po tom prvom varovani ktore som dostala. Mozno potom ako som skolabovala s vycerpania o ktorom som vam aj pisala. Po tieto dni som bola hospitalizovana na hematologii (kde mi volal aj Peto, zaco mu dakujem). Pred par dnami som sa dozvedela ze nebudem mat predlzeni kontrakt z dovodu krizy a znizovania nakladov vo firme. Predavam dom. Deti este o tom nevedia. Vianoce im chcem uchovat v radosti, ako sa patri. Cakaju ma narocne casy a ja si v nich nemozem dovolit zlyhat. Takze preto a pre vela ineho o ktorom uz netreba hovorit som musela obmedzit a nastavit docasne fungovanie na minimum.
Chcela by som tymto vsetkym v SPS podakovat a hlavne tym, ktori na mna aj po tychto riadkoch budu spominat v dobrom :)
Samozrejme poprosim Vas klucovych aby ste tymto definitivne vzali na vedomie, ze je to aj moja posledna aktivita v obcianskom zdruzeni SPS.
Prajem Vam vsetkym pozehnanu vianocnu plavbu na vasich moriach a Svetlo v dusi, ktore vam ukaze vzdy spravny smer po cele nove obdobie ktore prichadza
s uctou a vdakou za spolocny cas
Janka
"You can't lie awake wondering about what might happen. Skipper challenged us to build the best boat we had ever built. You have to take faith in the fact that you did your best" (Volvo ocean race)
Obrázok užívateľa
janika

Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Re: Janka Hraskova - vyjadrenie k ukonceniu clenstva v SPS

Poslaťod Peter Blaščák » 23 Dec 2012, 22:02

Drzim palce, hlavne sa daj dokopy. Jeden koniec sveta 21.12. uz mas za sebou, vsetko ostatne zvladnes :).
Obrázok užívateľa
Peter Blaščák
Registrovaný člen SPS

Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Späť na Republikové predsedníctvo

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný