Mikuláš Peksa

Staňte sa Pirátom, aby ste podporili Pirátske myšlienky, priamo volili predstaviteľov Pirátskeho hnutia, spoluvytvárali Pirátsky program.

Mikuláš Peksa

Poslaťod Mikulas Peksa » 27 Nov 2014, 17:16

Zdravím dámy a pánové,

včera jsem byl jmenován zástupcem vedoucí Zahraničního Odboru České Pirátské strany. Vzhledem ke skutečnosti, že Markéta Gregorová je momentálně totálně pracovně vytížená, pravděpodobně je řízení našeho ZO na mě. Rozvoj Slovenské Pirátské strany je jedna z našich dlouhodobých priorit. Takže s vámi chceme spolupracovat a podle možností vám pomoct. Jste pro nás potenciálně nejlepší spojenci, takže vás chceme silné.

Z Vašich stanov jsem usoudil, že členství není omezené na občany SR. Vzhledem k tomu, že kromě PP-CZ jsem členem ještě Piratenpartei Deutschland a Pirátství nezná hranic, rád bych se stal i členem Slovenské pirátské strany. Považuji rozvoj těhle 3 Pirátských stran za svoji osobní prioritu, chci být přímo u zdroje a chci se na něm přímo podílet.

Chtěl bych vás poprosit, abyste promysleli, jste-li ochotni mě vzít mezi sebe. Naše stanovy nepochybně umožňují i členství cizinců, ale situace nepochybně není symetrická. Česká Pirátská strana má momentálně cca 400 členů a situace je v jistém smyslu precedent. Nemám v úmyslu se vás pokoušet nějakým způsobem "čechizovat". Chci mít možnost vám přímo nabízet naši infrastrukturu a zdroje na řešení vašich problémů.

Ke svojí maličkosti bych dále podotknul, že se fyzicky nacházím většinu času v Německu, mluvím plynně Německy a Anglicky a mám zájem o rozvoj mezinárodních Pirátského hnutí. V civilu dělám doktorát v oboru chemická fyzika. Pokud by pro vás moje členství bylo problém, nemám problém spokojit se třeba se statutem registrovaného příznivce.
Mikulas Peksa

Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Späť na Stať sa členom

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný