Kosovo

Kosovo

Poslaťod Nikopol » 26 Jún 2009, 03:37

Súčastne stanovisko ako NR SR, parlamentu a kacelárie prezidenta je jasné - neuznať. Čo možno niektori z vas nevedia je to, že Srbsko podalo minulý August na Medzinárodný súdny dvor ziadost o preskumanie ci je vyhlasenie tzv. nezavislosti zo strany Kosova v sulade s medzinarodnym pravom. Medzinarodny sudny dvor tuto ziadost prijal (napriek nesuhlasu USA, Albanska, Marsalovych ostrovov, Mikronezie, Naulu a Palau) a prave teraz ju prerokovava. No a Slovensko je na strane obhajcov Srbska a uz dorucilo MSD svoju spravu o statuse vyhlasenia Kosova. Nazory?
Nikopol
 
Príspevky: 38
Registrovaný: 18 Jún 2009, 02:17
Bydlisko: Bratislava
Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Re: Kosovo

Poslaťod swodn » 26 Jún 2009, 09:21

Nikopol píše:Súčastne stanovisko ako NR SR, parlamentu a kacelárie prezidenta je jasné - neuznať. Čo možno niektori z vas nevedia je to, že Srbsko podalo minulý August na Medzinárodný súdny dvor ziadost o preskumanie ci je vyhlasenie tzv. nezavislosti zo strany Kosova v sulade s medzinarodnym pravom. Medzinarodny sudny dvor tuto ziadost prijal (napriek nesuhlasu USA, Albanska, Marsalovych ostrovov, Mikronezie, Naulu a Palau) a prave teraz ju prerokovava. No a Slovensko je na strane obhajcov Srbska a uz dorucilo MSD svoju spravu o statuse vyhlasenia Kosova. Nazory?


Ked už ide o Kosovo tak malo by ostať Srbsku lebo bolo pravoplatne Srbske uzemie teraz si vezmi Vznikne ti dalsia vačšia menšina na uzemi Česka, Slovenska tiež budu apelovať na OSN atd aby boli samostatne a poviedia ved Kosovo ste osamostatnili a nas nie... Je to blbosť davat nezavislo Uzemiu ktoré patrí Jednemu Srbskemu štatu... Dam ti príklad zo SLovenska na južnou Slovesku teraz bude žiť 80 percent madarov ešte nejake ine zahranične menšiny a počet Sloákov by tam bol iba 5 percent mohli by žiadať o autonomiu bo su vačšina na tomto uzemí mohli by presne sa odvolávať na Kosovo im ste dali autonomiu chceme aj mi atd
Jaroslav Šlejzák <===> fun SPS
swodn
 
Príspevky: 438
Registrovaný: 17 Jún 2009, 17:42
Bydlisko: Smižany Nálepkova 15/8
Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Re: Kosovo

Poslaťod Frey » 15 Júl 2009, 21:22

Kosovo is Serbia!
Jednoznačne. Nikdy neuznať nezávislosť Kosova.

Pekný dokument Stolen Kosovo:
http://video.google.com/videoplay?docid=5754967967073464608
Frey
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 19 Jún 2009, 11:20
Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]

Re: Kosovo

Poslaťod captain » 24 Júl 2009, 16:39

je to NEBEZPEČNÝ PRECEDENS. Vyhlásenie porušilo medzinárodne právo a navyše Albánci majú svoj štát, teda ich požiadavky sú NEOPODSTATNENÉ :evil:
Obrázok užívateľa
captain
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 24 Júl 2009, 15:46
Bydlisko: Košice
Reputace: [ Ohodnotit uživatele ]


Späť na Zahraničné veci

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný

cron